wk
1
Maandag 31 december 2018
🎆 Oudejaarsavond 🎇
Donderdag 3 januari 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
45 min
Groep 3
DL
30 min
Weekend 5 en 6 januari 2019
CPC21
DL
CPC10
DL
45 min
wk
2
Maandag 7 januari 2019
Groep 1
INT
14*2 min, DP=helft
Groep 2
INT
10*2 min, DP=helft
Groep 3
INT
7*2 min, DP=helft
Donderdag 10 januari 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
50 min
Groep 3
DL
35 min
Weekend 12 en 13 januari 2019
CPC21
DL
CPC10
DL
50 min
wk
3
Maandag 14 januari 2019
Nieuwjaarsbijeenkomst 🥂
Rogershof, 20:00 uur
Dinsdag 15 januari 2019
Groep 1
INT
5*(1-2-3 min), DP=helft
Groep 2
INT
4*(1-2-3 min), DP=helft
Groep 3
INT
3*(1-2-3 min), DP=helft
Donderdag 17 januari 2019
Groep 1
TL
7,5 km
Groep 2
TL
5 km
Groep 3
TL
Weekend 19 en 20 januari 2019
CPC21
DL
CPC10
DL
55 min
wk
4
Maandag 21 januari 2019
Groep 1
INT
10*3 min, DP=helft
Groep 2
INT
8*3 min, DP=helft
Groep 3
INT
6*3 min, DP=helft
Donderdag 24 januari 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
55 min
Groep 3
DL
40 min
Weekend 26 en 27 januari 2019
CPC21
DL
CPC10
DL
60 min
wk
5
Maandag 28 januari 2019
Groep 1
INT
8*4 min, DP=helft
Groep 2
INT
6*4 min, DP=helft
Groep 3
INT
4*4 min, DP=helft
Donderdag 31 januari 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
60 min
Groep 3
DL
45 min
Weekend 2 en 3 februari 2019
CPC21
DL
CPC10
DL
60 min
wk
6
Maandag 4 februari 2019
Groep 1
INT
3*4 + 4*2 + 5*1 min, DP=helft
Groep 2
INT
3*4 + 4*2 min, DP=helft
Groep 3
INT
3*4 + 2*2 min, DP=helft
Donderdag 7 februari 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
45 min
Groep 3
DL
30 min
Weekend 9 en 10 februari 2019
CPC21
DL
CPC10
DL
70 min
wk
7
Maandag 11 februari 2019
Groep 1
INT
6*5 min, DP=helft
Groep 2
INT
4*5 min, DP=helft
Groep 3
INT
3*5 min, DP=helft
Donderdag 14 februari 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
50 min
Groep 3
DL
35 min
Weekend 16 en 17 februari 2019
CPC21
DL
CPC10
DL
70 min
wk
8
Maandag 18 februari 2019
Groep 1
INT
5-4-3-2-1-2-3-4-5 min, DP=helft
Groep 2
INT
5-4-3-2-1-2-3 min, DP=helft
Groep 3
INT
5-4-3-2-1 min, DP=helft
Donderdag 21 februari 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
55 min
Groep 3
DL
40 min
Weekend 23 en 24 februari 2019
CPC21
DL
CPC10
DL
70 min
wk
9
Maandag 25 februari 2019
Groep 1
INT
5*6 min, DP=helft
Groep 2
INT
4*6 min, DP=helft
Groep 3
INT
3*6 min, DP=helft
Donderdag 28 februari 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
60 min
Groep 3
DL
45 min
Weekend 2 en 3 maart 2019
CPC21
DL
CPC10
DL
45 min
wk
10
Maandag 4 maart 2019
Groep 1
INT
5*(3-2-1 min), DP=helft
Groep 2
INT
4*(3-2-1 min), DP=helft
Groep 3
INT
3*(3-2-1 min), DP=helft
Donderdag 7 maart 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
45 min
Groep 3
DL
30 min
Zondag 10 maart 2019
CPC 🏅
wk
11
Maandag 11 maart 2019
Groep 1
INT
8*4 min, DP=helft
Groep 2
INT
6*4 min, DP=helft
Groep 3
INT
4*4 min, DP=helft
Donderdag 14 maart 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
50 min
Groep 3
DL
35 min
wk
12
Maandag 18 maart 2019
Groep 1
INT
10*3 min, DP=helft
Groep 2
INT
8*3 min, DP=helft
Groep 3
INT
6*3 min, DP=helft
Donderdag 21 maart 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
55 min
Groep 3
DL
40 min
wk
13
Maandag 25 maart 2019
Groep 1
INT
14*2 min, DP=helft
Groep 2
INT
10*2 min, DP=helft
Groep 3
INT
7*2 min, DP=helft
Donderdag 28 maart 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
60 min
Groep 3
DL
45 min
wk
14
Maandag 1 april 2019
Groep 1
INT
2*(1-2-3-4-5) min, DP=helft
Groep 2
INT
1-2-3-4-5-1-2-3 min, DP=helft
Groep 3
INT
1-2-3-4-5 min, DP=helft
Donderdag 28 maart 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
45 min
Groep 3
DL
30 min
wk
15
Maandag 8 april 2019
Groep 1
INT
10*400 m, DP=helft
Groep 2
INT
8*400 m, DP=helft
Groep 3
INT
6*400 m, DP=helft
Donderdag 11 april 2019
Groep 1
TL
7,5 km
Groep 2
TL
5 km
Groep 3
TL
wk
16
Maandag 15 april 2019
Groep 1
INT
10*3 min, DP=helft
Groep 2
INT
8*3 min, DP=helft
Groep 3
INT
6*3 min, DP=helft
Donderdag 18 april 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
50 min
Groep 3
DL
35 min
wk
17
Maandag 22 april 2019
Tweede paasdag 🐣
Dinsdag 23 april 2019
Groep 1
INT
5*800 m, DP=helft
Groep 2
INT
4*800 m, DP=helft
Groep 3
INT
3*800 m, DP=helft
Donderdag 25 april 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
55 min
Groep 3
DL
40 min
wk
18
Maandag 29 april 2019
Groep 1
INT
8*4 min, DP=helft
Groep 2
INT
6*4 min, DP=helft
Groep 3
INT
4*4 min, DP=helft
Donderdag 2 mei 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
60 min
Groep 3
DL
45 min
wk
19
Maandag 6 mei 2019
Groep 1
INT
3*800 + 4*400 + 5*200 m, DP=helft
Groep 2
INT
3*800 + 4*400 m, DP=helft
Groep 3
INT
3*800 + 2*400 m, DP=helft
Donderdag 9 mei 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
45 min
Groep 3
DL
30 min
wk
20
Maandag 13 mei 2019
Groep 1
INT
6*5 min, DP=helft
Groep 2
INT
4*5 min, DP=helft
Groep 3
INT
3*5 min, DP=helft
Donderdag 16 mei 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
50 min
Groep 3
DL
35 min
wk
21
Maandag 20 mei 2019
Groep 1
INT
6*600 m, DP=helft
Groep 2
INT
5*600 m, DP=helft
Groep 3
INT
4*600 m, DP=helft
Donderdag 23 mei 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
55 min
Groep 3
DL
40 min
wk
22
Maandag 27 mei 2019
Groep 1
INT
5*6 min, DP=helft
Groep 2
INT
4*6 min, DP=helft
Groep 3
INT
3*6 min, DP=helft
Woensdag 29 mei 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
60 min
Groep 3
DL
45 min
Donderdag 30 mei 2019
Hemelvaartsdag
wk
23
Maandag 3 juni 2019
Groep 1
INT
5*(1-2-3 min), DP=helft
Groep 2
INT
4*(1-2-3 min), DP=helft
Groep 3
INT
3*(1-2-3 min), DP=helft
Donderdag 6 juni 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
45 min
Groep 3
DL
30 min
wk
24
Maandag 10 juni 2019
Tweede pinksterdag
Dinsdag 11 juni 2019
Groep 1
INT
8*500 m, DP=200 m
Groep 2
INT
6*500 m, DP=200 m
Groep 3
INT
4*500 m, DP=200 m
Donderdag 13 juni 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
50 min
Groep 3
DL
35 min
wk
25
Maandag 17 juni 2019
Groep 1
INT
5-4-3-2-1-2-3-4-5 min, DP=helft
Groep 2
INT
5-4-3-2-1-2-3 min, DP=helft
Groep 3
INT
5-4-3-2-1 min, DP=helft
Donderdag 20 juni 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
55 min
Groep 3
DL
40 min
wk
26
Maandag 24 juni 2019
RAP'88 OverwinTijdLoop 🕗 (route)
Afgelast vanwege het warme weer.
Donderdag 27 juni 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
60 min
Groep 3
DL
45 min
wk
27
Maandag 1 juli 2019
Om 20:00 uur verzamelen op deze parkeerplaats.
Donderdag 4 juli 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
45 min
Groep 3
DL
30 min
wk
28
Maandag 8 juli 2019
Groep 1
INT
10*400 m, DP=helft
Groep 2
INT
8*400 m, DP=helft
Groep 3
INT
6*400 m, DP=helft
Donderdag 11 juli 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
50 min
Groep 3
DL
35 min
wk
29
Maandag 15 juli 2019
Groep 1
INT
200-400-600-800-600-400-200 m, DP=helft
Groep 2
INT
200-400-600-800-600 m, DP=helft
Groep 3
INT
200-400-600-800 m, DP=helft
Donderdag 18 juli 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
55 min
Groep 3
DL
40 min
wk
30
Maandag 22 juli 2019
Groep 1
INT
3*800 + 4*400 + 5*200 m, DP=helft
Groep 2
INT
3*800 + 4*400 m, DP=helft
Groep 3
INT
3*800 + 2*400 m, DP=helft
Donderdag 25 juli 2019
Aangepaste training i.v.m. het weer. (route)
wk
31
Maandag 29 juli 2019
Om 20:00 uur verzamelen op de parkeerplaats
van Ayers Rock.
Donderdag 1 augustus 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
45 min
Groep 3
DL
30 min
wk
32
Maandag 5 augustus 2019
Fartlek training 🏃
Donderdag 8 augustus 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
50 min
Groep 3
DL
35 min
wk
33
Maandag 12 augustus 2019
Groep 1
INT
6*600 m, DP=helft
Groep 2
INT
5*600 m, DP=helft
Groep 3
INT
4*600 m, DP=helft
Donderdag 15 augustus 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
55 min
Groep 3
DL
40 min
wk
34
Maandag 19 augustus 2019
Groep 1
INT
5*(3-2-1 min), DP=helft
Groep 2
INT
4*(3-2-1 min), DP=helft
Groep 3
INT
3*(3-2-1 min), DP=helft
Donderdag 22 augustus 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
60 min
Groep 3
DL
45 min
wk
35
Maandag 26 augustus 2019
Om 20:00 uur verzamelen bij de parkeerplaats
van het Bentwoud.
Donderdag 29 augustus 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
45 min
Groep 3
DL
30 min
wk
36
Maandag 2 september 2019
Groep 1
INT
5-4-3-2-1-2-3-4-5 min, DP=helft
Groep 2
INT
5-4-3-2-1-2-3 min, DP=helft
Groep 3
INT
5-4-3-2-1 min, DP=helft
Donderdag 5 september 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
50 min
Groep 3
DL
35 min
wk
37
Maandag 9 september 2019
Groep 1
INT
14*2 min, DP=helft
Groep 2
INT
10*2 min, DP=helft
Groep 3
INT
7*2 min, DP=helft
Donderdag 12 september 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
55 min
Groep 3
DL
40 min
wk
38
Maandag 16 september 2019
Groep 1
INT
10*3 min, DP=helft
Groep 2
INT
8*3 min, DP=helft
Groep 3
INT
6*3 min, DP=helft
Donderdag 19 september 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
60 min
Groep 3
DL
45 min
wk
39
Maandag 23 september 2019
Groep 1
INT
3*4 + 4*2 + 5*1 min, DP=helft
Groep 2
INT
3*4 + 4*2 min, DP=helft
Groep 3
INT
3*4 + 2*2 min, DP=helft
Donderdag 26 september 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
45 min
Groep 3
DL
30 min
wk
40
Maandag 30 september 2019
Groep 1
INT
8*4 min, DP=helft
Groep 2
INT
6*4 min, DP=helft
Groep 3
INT
4*4 min, DP=helft
Donderdag 3 oktober 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
50 min
Groep 3
DL
35 min
wk
41
Maandag 7 oktober 2019
Groep 1
INT
1-2-3-4-5-4-3-2-1 min, DP=helft
Groep 2
INT
1-2-3-4-5-4 min, DP=helft
Groep 3
INT
1-2-3-4-5 min, DP=helft
Donderdag 10 oktober 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
55 min
Groep 3
DL
40 min
wk
42
Maandag 14 oktober 2019
Groep 1
INT
6*5 min, DP=helft
Groep 2
INT
4*5 min, DP=helft
Groep 3
INT
3*5 min, DP=helft
Donderdag 17 oktober 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
60 min
Groep 3
DL
45 min
wk
43
Maandag 21 oktober 2019
Groep 1
INT
5*(1-2-3 min), DP=helft
Groep 2
INT
4*(1-2-3 min), DP=helft
Groep 3
INT
3*(1-2-3 min), DP=helft
Donderdag 24 oktober 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
45 min
Groep 3
DL
30 min
wk
44
Maandag 28 oktober 2019
Groep 1
INT
5*6 min, DP=helft
Groep 2
INT
4*6 min, DP=helft
Groep 3
INT
3*6 min, DP=helft
Donderdag 31 oktober 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
50 min
Groep 3
DL
35 min
wk
45
Maandag 4 november 2019
Groep 1
INT
2*(5-4-3-2-1) min, DP=helft
Groep 2
INT
5-4-3-2-1-5 min, DP=helft
Groep 3
INT
5-4-3-2-1 min, DP=helft
Donderdag 7 november 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
55 min
Groep 3
DL
40 min
wk
46
Maandag 11 november 2019
Groep 1
INT
6*5 min, DP=helft
Groep 2
INT
4*5 min, DP=helft
Groep 3
INT
3*5 min, DP=helft
Donderdag 14 november 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
60 min
Groep 3
DL
45 min
wk
47
Maandag 18 november 2019
Groep 1
INT
Groep 2
INT
Groep 3
INT
Donderdag 21 november 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
45 min
Groep 3
DL
30 min
wk
48
Maandag 25 november 2019
Groep 1
INT
8*4 min, DP=helft
Groep 2
INT
6*4 min, DP=helft
Groep 3
INT
4*4 min, DP=helft
Donderdag 28 november 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
50 min
Groep 3
DL
35 min
wk
49
Maandag 2 december 2019
Groep 1
INT
Groep 2
INT
Groep 3
INT
Donderdag 5 december 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
55 min
Groep 3
DL
40 min
wk
50
Maandag 9 december 2019
Groep 1
INT
10*3 min, DP=helft
Groep 2
INT
8*3 min, DP=helft
Groep 3
INT
6*3 min, DP=helft
Donderdag 12 december 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
60 min
Groep 3
DL
45 min
wk
51
Maandag 16 december 2019
Groep 1
INT
Groep 2
INT
Groep 3
INT
Donderdag 19 december 2019
Groep 1
DL
Groep 2
DL
45 min
Groep 3
DL
30 min
wk
52
Maandag 23 december 2019
Groep 1
INT
14*2 min, DP=helft
Groep 2
INT
10*2 min, DP=helft
Groep 3
INT
7*2 min, DP=helft
Donderdag 26 december 2019
Tweede kerstdag 🎅